
Сальник колінвалу задній (80*98*10) Ланос 1,5-1,6, Нексія, Лачетті Corteco Німеччина
- Немає в наявності
- Код: 12013882B
350 ₴
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12013882B |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з моделлю | Ascender, XT, 140, Escort, Espero, Camry, Caravan, Fiesta, Orlando, Commodore, Galant, 304, Mokka, Granada, Adam, GT, Cascada, Khamsin, Vectra, Vida, Super 5, Insignia, 33, 100, 110, Kadett, Heckflosse, Lacetti, Lancer, Lanos, 164, Legend, 19, 21, Manta, 155, 2104, Megane, Spider, Meriva, Mondeo, Murcielago, 25, B6, Nexia, Niva, Corvette, 3, Nubira, Omega, Passat, Patrol, 1502-2002, Polo, Celta, Quattroporte, Prisma, Rezzo, Tigra, Viva, Volt, Zafira, S-Class, CX, S70, 6, Sierra, Signum, 7-Series, 2500-3.3, T1, Taunus, NSX, 9-3, 911, Thema, Toledo, Trafic, A4, Transit, Transporter, Accord, Civic, Combo, Uno, Alfetta, Ascona, Astra, Corolla, Corsa, Coupe, CR-V, Aveo, Cruze, /8 (W114/W115), Voyager |
- Ціна: 350 ₴


