
Підшипник задньої ступици Авео Fag (Germani)
- Немає в наявності
- Код: 713630300
920 ₴
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник задньої ступици Авео
Бренд Fag (Germani)
Країна Німеччина
713630300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Код запчастини | 713630300 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
- Ціна: 920 ₴



