
Диски гальмівні передні ВАЗ 2108 FERODO
- Немає в наявності
- Код: FE DDF215
1 800 ₴/комплект
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диски гальмівні передні
НА автомобіль: ВАЗ 2108-2109 - 21099
Бренд FERODO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Код запчастини | FE DDF215 |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Висота | 42.6 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | 2141, 112, 110, Tavria, 2104, 2105, 111 |
- Ціна: 1 800 ₴/комплект

