
Сальник Розподілала 1102/Sens Elring 40*56*7
- В наявності
- Код: 059.790
150 ₴
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Сальник Розподілала 1102/Sens Elring 40*56*7 номер каталога
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 059.790 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Niva, Beta, 33, 2717, 2901, Orbita, 124, 131, X 1/9, Yugo, Alfasud, 242, Regata, Ritmo, 2102, 2104, 2105, 2106, 2107, 2141, Nadeschda, Argenta, Trevi, Ronda, 132, Kalinka, Fiorino, 128, Arna, Ibiza, 101 |
- Ціна: 150 ₴

