
Сальник колінвала 1102/1103/Сенс/Lanos1,4 задній Corteco (великий) 70*90*10
- В наявності
- Код: 12011438B
250 ₴
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник коленвала 1102/1103/Sens/Lanos1,4 задний Corteco (большой) 70*90*10
Номер каталогу
таврія-сальник колінвала
санс-сальник колінвала
Номер каталогу
| 12011438B |
таврія-сальник колінвала
санс-сальник колінвала
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 12011438B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з моделлю | Niva, 2106, 2102, 2104, 2105, Fiorino, 2107 |
- Ціна: 250 ₴





