
Підшипник ступици задній Daewoo Lanos BTA
- В наявності
- Код: H20020BTA
380 ₴
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BK6331
Підшипник ступици задній Daewoo Lanos BTA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BTA |
| Країна виробник | Польща |
| Вид підшипника | Ступиці заднього колеса |
| Код запчастини | H20020BTA |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
- Ціна: 380 ₴






