
Подшипники передней ступицы (пара) Лачетти FAG Германия (ориг)
- Готово до відправки
- Код: Z-579557
1 240 ₴/комплект
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипники передней ступицы (пара) Лачетти FAG Германия (ориг)
Z-579557
94535259
713644190
підшипник ступици переднього колеса лачетті
лачетті підшипник передньої ступици 2шт
підшипники ступици переднього колеса лачетті
лачетті підшипник ступици переднього колеса комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 713644190 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | Lacetti |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підшипника | Передній маточині |
- Ціна: 1 240 ₴/комплект

