
Диски передні гальмівні ВАЗ 2101-07 Bosch
- Готово до відправки
- Код: 0986479988
1 800 ₴/комплект
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диски передні гальмівні
НА автомобіль: ВАЗ 2101-07
Бренд Bosch 0986479988
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0986479988 |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Висота | 64.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 10.1 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
- Ціна: 1 800 ₴/комплект


