
Колодки гальмівні передні Ланоси, Сенс, Маматиз HI-Q Корея
- В наявності
- Код: SP1086
620 ₴/комплект
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки гальмівні передні
На автомобіль: LANOS/CHANCE/ Матиз
Бренд HI-Q
Країна Корея
SP1086
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP1086 |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 48 мм |
- Ціна: 620 ₴/комплект





