
Сальник розподіла 1102/Sens Corteco 40*56*7
- В наявності
- Код: 12011455B
170 ₴
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Сальник розподіла 1102/Sens Corteco 40*56*7 Номер каталогу
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | 12011455B |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | 33, 3, 66, 7-Series, 124, 131, X 1/9, Heckflosse, Escort, 1502-2002, T1, 164, 405, 929, Alfasud, 242, Regata, Gemini, Ritmo, 155, 2104, 2105, 2106, Granada, 2107, Spider, S-Class, Argenta, Mondeo, Ronda, 25, /8 (W114/W115), 132, Fiorino, 128, Arna, 101 |
- Ціна: 170 ₴

