
Підшипник передньої маточини (к-т стопора + шплінт) Лачетті FAG Німеччина
- Немає в наявності
- Код: Z-579557
620 ₴/комплект
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник передньої маточини (к-т стопора + шплінт) Лачетті FAG Німеччина
Бренд FAG
Z-579557
94535259
713644190
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | 713644190 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підшипника | Передній маточині |
- Ціна: 620 ₴/комплект


