
Фільтр повітряний ВАЗ 2110-12 Bosch Італія
- Готово до відправки
- Код: 1 457 429 061
260 ₴
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний ВАЗ 1118,2104I,2110,2113,2170,21214,2123
1 457 429 061
1 457 429 061
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 1 457 429 061 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 213 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з моделлю | 2111, Niva, Granta, 100, Priora, XJ, 112, 240, 110, Polo, 111, Transporter, 2310, Derby, 2110, 1.1 |
- Ціна: 260 ₴




