
Колодки задні (к-т 4шт) MERCEDES-BENZ A-CLASS MONOCAB (W168) LPR
- Готово до відправки
- Код: 05P850
720 ₴/комплект
+380 (75) 620-56-32
для дзвінків повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колодки задні (к-т 4шт) MERCEDES-BENZ A-CLASS MONOCAB (W168) LPR
A-CLASS MONOCAB (W169)
B-CLASS Sports Tourer (W245)
05P850
A-CLASS MONOCAB (W169)
B-CLASS Sports Tourer (W245)
05P850
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Висота | 41.5 мм |
| Код запчастини | 05P850 |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 95.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
- Ціна: 720 ₴/комплект





